Justyna Lachor Platforma Obywatelska
Justyna Lachor Platforma Obywatelska

Archiwalne wpisy


aktualności Poniedziałek, 14 października 2013

aktualnosci Ucichł kampanijny zgiełk, odeszły emocje...

Po długiej przerwie, wreszcie wracam i podejmuję wyzwanie nadrobienia zaległości. No cóż na trochę mnie wymiotło z „pędzącego do przodu” świata. Wyhamowała mnie choroba, która jakby nie liczyć zarezerwowała dla siebie ponad pół roku mojego życia, ale mogło być zdecydowanie gorzej … W między czasie trochę się zmieniło w moim życiu. Dla mnie osobiście najważniejsza zmiana to dodanie członu nazwiska czyli fakt, że mój wieloletni partner życiowy stał się moim całkiem nowym Mężem :-). Nie miałam również sposobności poinformować Państwa o istnieniu ścisłej współpracy z Pełnomocnikiem Rządu ds. Równego Traktowania – panią Minister Kozłowską-Rajewicz. Nasze wspólne działania pozwoliły mi, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pani Minister dostąpić zaszczytu bycia pracownikiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Niestety okres „przestoju chorobowego” w dużym stopniu spowolnił wiele spraw, którymi się zajmowałam ale teraz wracam do sił i swojego ciągłego nawału pracy z nieustannym poczuciem, że ciągle dzieje się za mało dobrego dla Nas – osób z różnego rodzaju dysfunkcjami. Istnieje również wielka potrzeba zmiany naszego nastawienia i podejścia do wielu rzeczy. Doskonalenia umiejętności cieszenia się z tego „poziomu normalności”, który już mamy i wykorzystanie naszego entuzjazmu do zarażania nim innych. Niewątpliwie najtrudniejsze są bariery istniejące w Nas samych, stąd tak duża potrzeba innowacyjnego i otwartego na świat myślenia o wszystkich Jego użytkownikach bez względu na poglądy, sposób poruszania, czy kolor skóry.

aktualności Niedziela, 5 sierpnia 2012

Justyna Lachor STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI

Zapraszam wkrótce
Justyna Lachor


aktualności Czwartek, 22 grudnia 2011 - Życzenia


(kliknij na obrazek)

aktualności Piątek, 14 października 2011

Justyna Lachor - głosuj! Ucichł kampanijny zgiełk, odeszły emocje...

A ja, drogą elektroniczną chcę przesłać Państwu serdeczne podziękowania za wszystkie oddane na mnie głosy: wszystkim razem i każdemu z osobna!

Moim wyborcom, którzy głosując na mnie z pewnością mieli nadzieję, że będą mieli swojego reprezentanta w Sejmie chcę powiedzieć, że swoją dalszą działalnością w dostępnym mi zakresie uczynię wszystko aby nie zawieść pokładanych we mnie oczekiwań. A tym którzy na mnie nie głosowali, postaram się pokazać i udowodnić, co mogli zyskać kreśląc "krzyżyk" przy moim nazwisku. Czas szybko mija, a życie się zmienia ... wierzę, iż w końcu zapracuję na tak duże Państwa zaufanie, że dacie mi szanse i postawicie na mnie!
Pozdrawiam Państwa serdecznie i zapraszam do współpracy oraz pozostawaniu ze mną w kontaktcie!

W końcu: "RAZEM zrobimy więcej" :)!
Ogromne DZIĘKUJĘ!
Justyna Lachor

aktualności Wtorek, 7 października 2011, godz. 20:30

Justyna Lachor - głosuj! No i po raz ostatni zwracam się do moich wyborców: Pamiętajcie Państwo o mnie w niedzielę 9 października - naprawdę potrzebuję Waszych Głosów! Wdzięczna jestem za, co udało mi się zyskać poprzez osobiste rozmowy i kontakty z ludźmi, ponieważ z całą pewnością jeszcze bardziej umocniłam dzięki tej kampanii wiarę w ludzi, ale także w siebie. Jeżeli będę miała taką możliwość i obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem, będę robić wszystko aby w jak największym zakresie spełnić pokładane we mnie oczekiwania.

Natomiast na zakończenie tej kampanii i na okres "ciszy wyborczej" uważam, że w imieniu wielu Wielkopolan również niepełnosprawnych mogę powtórzyć słowa wypowiedziane wczoraj na konferencji prasowej w Zarządzie Regionu, będące parafrazą wypowiedzi Pana Stanisława - Paprykarza: "...pomimo wielu klęsk życiowych i zdrowotnych - My, Panie Premierze wiemy jak żyć!". Ja, zaś swoim przykładem nieustannie i niezależnie od wyniku wyborczego będę Państwa utwierdzać w przekonaniu, że będąc otwartym na drugiego człowieka i mając "głowę na karku" można godnie żyć, pracować i wspierać innych nawet wtedy, gdy samemu czasem trudno podnieść się z łóżka.

Wyrazy szacunku za wszystkie słowa otuchy i uznania. Podziękowania za rady i sugestie oraz pomysły na działanie.

Z góry serdecznie dziękuję Wszystkim Moim Wyborcom, kłaniam się głęboko Przeciwnikom Politycznym, a tym Niezdecydowanym proponuję stańcie Państwo w niedzielę przy urnie wyborczej i bez chwili zastanowienia postawcie "krzyżyk przy nazwisku LACHOR na liście nr 7!!!

aktualności Wtorek, 7 października 2011, godz. 20:00

Justyna Lachor - głosuj! Zapraszam do zapoznania się z przeprowadzonym z moją osobą wywiadem pod tytułem "Moda na normalność - wywiad z Justyną Lachor, kandydatką na posła." Pani Katarzyny Osiadło! (link do artykułu)

aktualności Wtorek, 4 października 2011

Justyna Lachor - głosuj! Szanowni Państwo!

Relacjonując bieżące wydarzenia pragnę poinformować, iż mój pieszy "Dżastobus" :) ruszył z autostradową prędkością do wyścigu na ostatniej prostej.
Moich pomocników - wolontariuszy bolą nogi, mnie osobiście rączki wydłużyły się z wysiłku chyba o kilka centymetrów, jednak co tam: warto dla Polski i bezpośrednio dla Państwa!

Miło poznać Wyborcę osobiście i zamienić z Nim parę zdań aby poznać dręczące Go problemy oraz poglądy nie tylko polityczne. Będę trwać w tej walce do końca, tak aby zasłużyć na Państwa szacunek i zaufanie, o które proszę 9 października 2011 roku - w jeden z najważniejszych dni mojego życia!

aktualności Piątek, 30 września 2011

www.malpiagazeta.eu Dzięki uprzejmości i inicjatywie Pani Redaktor Katarzyny Osiadło możecie Państwo dowiedzieć się nieco więcej o moich poglądach, podejściu do życia ale również zapoznać się z moim stanowiskiem w kwestii polityki socjalnej.
Zapraszam do lektury: (artykuł).

aktualności Wtorek, 13 września 2011

Konwencja Platformy Obywatelskiej 10.09.2011 w warszawskiej Arenie Ursynów gdzie odbyła się konwencja partii, Platforma Obywatelska przyjęła swój program wyborczy "Następny krok. Razem".
Zapraszam do galerii gdzie umieszczone są zdjęcia z tego ważnego spotkania partyjnego, w którym osobiście uczestniczyłam (link do galerii).

Platforma Obywatelska
Mapa strony Mapa strony
Wykonanie: Tomasz Skoracki